Bizi Takip Edin.
Kurumsal
Menü
  • Hakkımızda
  • Misyonumuz
  • Vizyonumuz
AFM İnşaat 2004 yılında kurulmuştur, ana faaliyet konusu inşaat sektörüdür, buna ek olarak inşaata yönelik olarak mobilya sektöründe de faaliyet göstermektedir. Üç kardeşin isimlerinin ilk harflerinden oluşan AFM, kısa sürede sektörde tercih edilen firmalar arasına girmiştir. Mimaride tekdüzelik yerine estetik kaygısını sürekli göz önünde bulunduran projeler üreten ve bunları hayata geçirerek bulunduğu bölgede takip edilen marka haline gelmiştir.
Genç ve dinamik bir ekip çalışması sonucu birçok ilke imza atan AFM İnşaat yine bir ilki gerçekleştiriyor:
Kentsel Dönüşüm Kayseri’de ilk defa AFM İnşaat’ın “AFM NEW STAR” projesiyle başlıyor. Talas Bahçelievler’de bulunan ve 1980’li yıllarda projesi tamamlanmış olan toplamda 5 Blok ve 75 daireden oluşan YILDIZ EVLER SİTESİ’ nin 6306 sayılı AFET RİSKİ ALTINDAKİ ALANLARIN DÖNÜŞTÜRÜLMESİ HAKINDAKİ KANUN kapsamında yıkımını resmi törenle gerçekleştirerek inşaat çalışmalarına başlamıştır.
Sanatsal etkinlikleri kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran AFM , sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, topluma yönelik sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır. Bu bağlamda Kayseri'de fotoğraf sanatına yönelik dernek ve toplulukları destekleyen programlar yürütmekte, ulusal düzeyde ise ilkini 2012 yılında düzenlediği “AFM İNŞAAT - ŞANTİYE GÜNLÜĞÜ'' fotoğraf yarışması ile fotoğraf sanatına amatör ve profesyonel olarak ilgi duyanların dikkatini inşaat sektörü ve şantiye yaşamlarına çekmeyi başarmıştır.
Kentimizde yaşayan insanlarımızın ihtiyaç duyduğu yaşam alanlarını sürdürebilir gelişme çerçevesinde daima en iyi şekilde sunmak, inşaat ve mobilya sektörünü eş güdümlü halde kullanarak yaşama dair eksiği olmayan mekanlar oluşturmaktır. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, onlara değer katacak yaşam alanları yaratmak, satış ve satış sonrasında tüketici haklarını koruyarak müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet üretmek.
Sektöründe öncü ve ismi güven ile yan yana anılan, yalnızca yerelin değil Türkiye'nin markası haline gelecek bir işletme haline gelmek. Bu markalaşma sürecinde hızlı ve ürkek adımlarla değil kendi öz kaynaklarıyla güçlü ve güven veren adımlarla yol almak. Titizlikle hazırlanmış projelerle, yaşam alanlarınızı biz yaparız. Siz de bu süreç içerisinde hayallerinize dokunmak için bizimle olun.
Unutmayın bu dünyada mutlu olacağınız tek yer- size huzur veren- evinizdir.